Lifestyle

Jak ukryć ramiączka od stanika?

jak ukryć ramiączka od stanika

Biustonosz jest niezbędnym elementem damskiej bielizny – podtrzymuje piersi, nadając im ładny kształt. Wiele kobiet podczas noszenia letnich sukienek, czy wieczorowych kreacji zadaje sobie pytanie: „Jak ukryć ramiączka od stanika?” Oto kilka sprawdzonych sposobów.

Biustonosz samonośny

Wystające ramiączka lub – co gorsza – stale opadające na ramiona, nie wyglądają zbyt estetycznie. Możemy jednak temu zapobiec, dobierając odpowiedni dla siebie produkt. Dzięki temu zapanujemy nad wymykającą się spod kontroli bielizną i poczujemy się komfortowo.

Pierwszym rozwiązaniem jest stanik składający się wyłącznie z miseczek. Jest niewidoczny spod ubrania i doskonale przylega do ciała. Nie uwiera oraz nie powoduje otarć, ponieważ brak w nim ramiączek i jakichkolwiek zapięć. W jaki sposób zatem trzyma się na skórze? Po jego założeniu wystarczy pociągnąć za sznurki łączące obie miseczki. Wykonany z samoprzylepnego materiału silikonowego zapewnia bardzo dobrą przyczepność do ciała. To idealny stanik do sukienki bez ramiączek lub z odkrytymi plecami.

Ramiączka silikonowe

Drugim pomysłem na to, jak ukryć ramiączka od stanika, są taśmy wyprodukowane z silikonu. Wydawałoby się, że moda na nie już dawno minęła. Mimo to wiele pań nadal z nich korzysta. Kobiety obdarzone przez matkę naturę dużymi piersiami częściej decydują się właśnie na ten wariant. Dlaczego? Obfity biust może przyczyniać się do uczucia dyskomfortu podczas całkowitej rezygnacji ze stanika lub noszenia biustonosza samonośnego.

Silikonowe tasiemki spełniają taką samą funkcję jak normalne ramiączka, są niedrogie, a ich szerokość możemy dobrać odpowiednio do swoich potrzeb.

Klipsy ściągające lub spinacze

Istnieje pewna sprytna sztuczka na to, jak schować ramiączka od stanika. Z tyłu, na wysokości łopatek należy ściągnąć je ku sobie i spiąć plastikową zapinką. W ten sposób w szybkim czasie możemy przeobrazić nasz biustonosz w stanik sportowy. Ramiączka nie będą się zsuwać, dodatkowo skrzyżowane na plecach pomogą w utrzymaniu prostej postawy ciała.

Jeśli jesteśmy poirytowane ciągłym poprawianiem opadających ramiączek, a nie mamy pod ręką wspomnianych gadżetów, możemy sięgnąć po produkt zastępczy. Mowa o… spinaczach biurowych. Zakładamy je w taki sam sposób jak klipsy ściągające.

Powyższe przykłady pokazujące, jak ukryć ramiączka od stanika udowadniają, że nie potrzeba do tego zbyt wiele wysiłku. Możemy postawić na całkowicie nowy model biustonosza lub wybrać inne, szeroko dostępne udogodnienia. Ramiączka silikonowe, klipsy, akcesoria biurowe? Każda z nas wybierze coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *